Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
​​​​
Büyük Ölçekli İşletmeler​​
KA_Kategori_Banner_979x250_2.jpg

CCTV Kapalı Devre Kamera Sistemleri

Kapalı devre kamera izleme (CCTV) sistemleri artık sadece akıllı binalarda ve endüstriyel tesislerde kullanılmakla kalmayıp, ev, ofis, sinema salonları, bankalar, otoyollar, kamuya açık tüm alanlar ve özel amaçlı yerlerde de kullanılmaktadır.
Kapalı devre kamera izleme (CCTV) sistemleri, analog S-VHS/VHS kasetli kayıt sistemlerinden büyük bir hızla uzaklaşmış, günümüzde yerini tamamen dijital tabanlı hard disk üzerine kayıt yapan sistemlere (DVR), IP tabanlı ve AHD ( Analog HD ) sistemlere bırakmışlardır.

Hırsız Alarm Sistemleri
Ev, Ofis, işyeri gibi yerlerde can ve mal güvenliğinizi maddi ve manevi olarak koruma altına alan alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, su baskın, darbe sensoru, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır. Alarm sistemini tarafınızdan belirlenen şifre ile açıp kapatmaya ve kontrol etmeye yarayan tuşlu ünitedir. Kısa yol tuşları ile ilgili tuşlara basılı tutarak AIM'e ( Alarm İzleme Merkezi ) sağlık, yangın ve acil durum alarmları gönderebilme özelliğine de sahiptir.

           

Yangın Sistemleri

Küçük, orta ve büyük işletmeler için uygun dedektör ve ekipman keşfi yapılarak sistemin kurulumu yapılıp herhangi  bir yangın durumununda alarm oluşturmaktadır.

  • Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri
  • Analog Adresli Yangın Algılama Sistemleri


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​